NASZYM KLIENTOM ZAPEWNIAMY WSPARCIE TECHNICZNE, SZKOLENIA I POMOC WE WDROŻENIU TECHNOLOGII

SZKOLENIA

Dla naszych klientów organizujemy szkolenia z wykorzystania fotogrametrii niskiego pułapu. Przeprowadzamy wdrożenia technologii UAV dozaawansowanych projektów jak i codziennej pracy np. geodety. Przedstawiamy realne korzyści z wykorzystania technologii UAV, ale także jej ograniczenia, dzięki czemu potrafimy dostosować ofertę produktów oraz zakres szkoleń do indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych klienta.

Prowadzimy szkolenia z planowania i wykonywania lotów, procesu aerotriangulacji, z wykorzystaniem precyzyjnych odbiorników GNSS RTK/PPK oraz w oparciu o osnowę fotogrametryczną. Szkolimy z obsługi oprogramowania, tworzenia ortofotomapy, modelowania 3D, Numerycznego Modelu Terenu i jego praktycznego zastosowania, pomiarów objętości i powierzchni.

Kurs UAVO VLOS

Szkolenie, po ukończeniu którego kursant otrzymuje świadectwo kwalifikacji UAVO wraz z uprawnieniem podstawowym VLOS niezbędnym do komercyjnego wykonywania lotów w zasięgu wzroku pilota bezzałogowego statku powietrznego oraz lotów FPV przy użyciu BSP o masie startowej nieprzekraczającej 2kg.

Kurs UAVO BVLOS

Szkolenie przygotowujące do egzaminu państwowego w celu wydania świadectwa kwalifikacji UAVO wraz z uprawnieniem podstawowym BVLOS (Beyon Visual Line Of Sight) niezbędnym do komercyjnego wykonywania lotów poza zasięgiem wzroku pilota bezzałogowego statku powietrznego. Planowanie lotu, sterowanie oraz nawigacja odbywa się za pomocą aplikacji oraz równolegle za pomocą obrazu z kamery zamontowanej na BSP (bezzałogowym statku powietrznym).

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz